Tento raz idem voliť

Ing. Anna Chorvátová, 16. novembra 2018 14:41

Pod týmto mottom sa nesie kampaň mladých ľudí, konkrétne žiačok 2. ročníka bilingválnej akadémie na Súkromnej obchodnej akadémii na Slanickej osade, v Námestove.

Námestovo 16. novembra (Skolskyservis.sk) - Súvisí s nastávajúcimi voľbami do Europarlamentu, ktoré sa budú konať v máji 2019. Na našej škole sme začali konferenciou dňa 15. 11. 2018, ktorej hosťami boli poslanci NRSR pani Katarína Cséfalvayová a pán Igor Janckulík. Konferencia sa niesla v duchu povzbudenia a usmernenia mladých ľudí k postoju a dianiu v EÚ, ktorá v nemalej miere ovplyvňuje život v každom štáte.
Tento raz idem voliť Foto: Ing. Anna Chorvátová

Touto kampaňou sme chceli osloviť predovšetkým mladých ľudí, aby neboli ľahostajní k voľbám do tak dôležitej inštitúcie, akou je Europarlament, pretože práve on je bránou k pokroku a rozvoju krajín EÚ.“ povedala jedna zo žiačok.

Každá generácia si budovala tú svoju históriu, preto veríme v silu a odhodlanie súčasných mladých ľudí, že im nie je ľahostajná budúcnosť nášho štátu a ľudí, ktorí v ňom žijú. Veď každý hlas sa počíta a každý hlas dokáže veľa zmeniť.

Téma TASR