Študenti JA firiem z OA Šurany sa zúčastnili workshopu

Helena Rusnáková, PaedDr., 10. marca 2017 10:20

Precvičili si komunikačné a prezentačné zručnosti, vyskúšali si tímovú prácu a spoluprácu s konzultantmi z praxe.

Študenti JA firiem z OA Šurany Diana Blašková, Daniela Ďurinová, Roman Horváth a Viktória Kóšová Foto: Helena RusnákováŠurany 10. marca (SkolskyServis.sk) - V utorok 7. marca sa študenti JA firiem z III. B triedy Diana Blašková, Daniela Ďurinová, Roman Horváth a Viktória Kóšová zúčastnili workshopu pod názvom Prezentačné zručnosti (nielen) pre JA Veľtrh podnikateľských talentov.

Worshop organizovala nezisková vzdelávacia organizácia JA SLOVENSKO v spolupráci so spoločnosťou AT&T Global Network Services Slovakia v Bratislave. Workshop bol zameraný na rozvoj a tréning prezentačných zručností, prípravu prezentácie a prezentačných materiálov. Zúčastnilo sa ho 56 študentov JA firiem z celého Slovenska.

Študenti pracovali v zmiešaných 8-členných tímoch. Každý tím za zameral na prezentáciu konkrétneho produktu. Takto si študenti precvičili svoje komunikačné a prezentačné zručnosti, vyskúšali si tímovú prácu a spoluprácu s konzultantmi z praxe. Členkou víťazného tímu bola aj naša študentka – Viktória Kóšová.

Všetci zúčastnení dostali CERTIFIKÁT za účasť na workshope.

Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac