Za mimoriadny produkt mimoriadne ocenenie

Ivana Šaffová, 10. mája 2016 14:34

Študentom SOŠ obchodu a služieb v Michalovciach priniesli originálny nápad a dvorná dáma cisárovnej Sissi mimoriadne ocenenie.

Študentom SOŠ obchodu a služieb v Michalovciach priniesli originálny nápad a dvorná dáma cisárovnej Sissi mimoriadne ocenenie. Foto: Ivana ŠaffováMichalovce 10. mája (SkolskyServis.sk) - V dňoch 26. až 28. apríla sa v priestoroch výstaviska Agrokomplexu v Nitre konal pracovný veľtrh JOB EXPO. Jeho súčasťou bolo mnoho sprievodných akcií, medzi nimi aj celoslovenská súťaž TOP TURISTICKÁ DESTINÁCIA REGIÓNU, ktorej sa zúčastnili aj študenti SOŠ obchodu a služieb v Michalovciach s produktom Po stopách Irmy Sztáray. Ide o trojdňový pobyt na Zemplínskej Šírave, počas ktorého účastníci navštívia miesta spojené s Irmou Sztáray, dvornou dámou Sissi.

Študentom SOŠ obchodu a služieb v Michalovciach priniesli originálny nápad a dvorná dáma cisárovnej Sissi mimoriadne ocenenie. Foto: Ivana Šaffová


Náš produkt získal mimoriadne ocenenie vedúcej predstaviteľky sekcie CR Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ing. Ivany Magátovej. Okrem tohto úspechu sa nám (aspoň na chvíľočku) podarilo osobne sa stretnúť s p. prezidentom SR Ing. Andrejom Kiskom. Predstavili sme mu našu školu a produkt.
Na tomto projekte sa podieľali študenti odboru manažment a služby v cestovnom ruchu: Ivana Šaffová, Eliška Schleicherová, Tomáš Čisár, Richard Maskaľ, Tomáš Sejna, ako aj profesorky Ing. Katarína Halovská a Ing. Jolana Šütőová.

Študentom SOŠ obchodu a služieb v Michalovciach priniesli originálny nápad a dvorná dáma cisárovnej Sissi mimoriadne ocenenie. Foto: Ivana Šaffová

Téma TASR