V Liptovskej Osade privítali najmenších obyvateľov

Tomáš Koníček, 13. decembra 2012 10:10

S novonarodenými deťmi a ich rodičmi sa v prvú decembrovú nedeľu stretli pracovníci Obecného úradu v Liptovskej Osade.

Foto: Tomáš Koníček/TASR


Liptovská Osada 13. decembra (TASR) - V živote človeka sú také chvíle, na ktoré s radosťou čaká a ktoré sa navždy zapíšu do spomienok. Takouto radostnou udalosťou bola pre deti a ich rodičov aj milá slávnosť Uvítanie detí do života.

S novonarodenými deťmi a ich rodičmi sa prvú decembrovú nedeľu stretli pracovníci Obecného úradu v Liptovskej Osade. Spoločne privítali novorodencov, odovzdali im darčeky a vykonali zápis do Pamätnej knihy obce Liptovská Osada.

Bez popisu Foto: Tomáš Koníček/TASR


Starosta Ing. Róbert Kuzma poprial rodičom, aby oni, ale aj ich deti v budúcnosti mali veľa šťastia, zdravia a prežívali spolu veľa radostných chvíľ. Krátkym kultúrnym programom prišli svojich najmladších kamarátov pozdraviť aj žiaci Základnej školy s materskou školou v Liptovskej Osade a členky SČK.

Tomáš Koníček, Bilingválne gymnázium Dolný Kubín

Tomáš Koníček (Bilingválne gymnázium Dolný Kubín)

Som študentom Bilingválneho gymnázia v Dolnom Kubíne. Žijem v Liptovskej Osade. Najradšej zo všetkého natáčam vlastné filmy.Tiež rád fotím a píšem. Mám rád prírodu, lyžovanie, turistiku a počítačové hry. viac na:http://konicektomas0000.wix.com/tomaskonicek

Téma TASR