Poznáme víťazov medziročníkového turnaja vo volejbale

PaedDr.Helena Rusnáková, 21. septembra 2018 10:40

Cieľom Európskeho týždňa športu, ktorý v tomto roku pripadne na 23. – 30. september je spájať -  jednotlivcov, športové hnutia, organizácie občianskej spoločnosti či súkromný sektor.

Šurany 21. septembra (SkolskyServis.sk) - Cieľom Európskeho týždňa športu, ktorý v tomto roku pripadne na 23. – 30. september je spájať jednotlivcov, športové hnutia, organizácie občianskej spoločnosti či súkromný sektor.

Foto: Helena RusnákováObchodná akadémia v Šuranoch patrí ku školám, ktorej žiaci sa každý rok môžu popýšiť skvelými výsledkami na športových súťažiach, čo je dôkazom toho, že žiaci aučitelia si plne uvedomujú potrebu športu a pohybu pre podporu telesného i duševného zdravia.

Škola sa aj v tomto roku zapája do Európskeho týždňa športu.

Pri príležitosti Európskeho týždňa športu sa dňa 14. 9. 2018 uskutočnil v Športovej hale Šurany Medziročníkový turnaj vo volejbale. Hralo sa podľa platných pravidiel volejbalu na 2 víťazné sety, v prípade remízy na 3. skrátený set. ( Pozn.: v rámci celoeurópskej kampane sa evidujú všetky pohybové aktivity od 1. septembra až do 15. októbra).

Budúci ekonómovia opäť ukázali, že šport a loptový hry im nie sú cudzie. Veľká snaha bola na strane hráčov i fanúšikov. Hráči sa snažili o podanie maximálneho výkonu a skvelo fandili aj fanúšikovia, vyzbrojení mávatkami a transparentom.

Kto vyhral? Víťazmi turnaja boli prváci. Druhé miesto obsadilo družstvo tretiakov a bronzové umiestnenie si odniesli druháci.

PaedDr.Helena Rusnáková (OA Šurany)

Stredoškolská učiteľka predmetov nemecký jazyk a dejepis.

Téma TASR