Na Agrokomplexe v Nitre bude mať zastúpenie aj SOŠ Rakovice

SOŠ Rakovice, 16. augusta 2013 11:29

Študenti sa predvedú ukážkami aranžérskych prác, v ktorých sa zamerajú na využitie ovocia, zeleniny.

Rakovice 16. augusta (SkolskyServis.sk) - Výstavisko Agrokomplex a Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky otvárajú v Nitre jednu z najvýznamnejších medzinárodných výstav svojho druhu na Slovensku. Jubilejný 40. ročník Medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex 2013 sa uskutoční v dňoch 22. až 25. augusta na výstavisku Agrokomplex v Nitre.
Foto: SOŠ Rakovice

Stredná škola Rakovice tu nebude chýbať. Nájdete ju v pavilóne M1 spolu so Slovenskou poľnohospodárskou a potravinárskom komorou. Na spoločnej ploche sa predvedú aj interaktívne, a to v sobotu 24. augusta v čase od 12.00 hodiny ukážkami aranžérsky prác, v ktorých sa zamerajú na využitie ovocia, zeleniny a prírodných materiálov v modernom viazaní a aranžovaní kvetín. Záujemcom poskytnú tiež priestor na prípadné zhotovenie vlastného aranžmánu. Záujemcom tiež poskytnú informácie o študijných učebných odboroch na škole.
Študijný odbor Bionergetika sa samostatne predvedie v stánku v spolupráci zo Združením bioenergetiky na Slovensku v pavilóne M1. Tu bude k dispozícií pre návštevníkov informačný panel s informáciami o študijnom programe.

Téma TASR