JA Firma EKOVERDE na stupni víťazov

Mário Mano, 24. marca 2018 8:01

Študenti z Partizánskeho sa zúčastnili spomínaného Veľtrhu podnikateľských talentov v Bratislave ktorý organizoval JA Slovensko n.o., kde sa okrem nich zúčastnilo ďalších 46 JA Firiem zo Slovenska.

Foto: Ekoverde


Bratislava 24. marca (SkolskyServis.sk) - Streda 21. 3. 2018, pre niekoho obyčajný deň, ale pre JA Firmu Ekoverde veľmi dôležitý. So svojím produktom - ekologické kompletne kompostovatelné a rozložiteľné kelímky z ktorých po zahodení vyrastie rastlinka sa snažili preraziť a presvedčiť 26 člennú porotu o tom, že práve ich produkt je ten top na Slovensku. Začiatok o 10:00, študenti v napätí a postupne chodila ku ich stánku porota ktorá hodnotila tieto kategórie: AT&T Manažérský tím, AVION Marketingová prezentácia, City Finančné riadenie, SAP Produkt pre 21. storočie, S&T Úžitkový produkt, IBM Prezentácia na pódiu a to najhlavnejšie výber finalistov pre medzinárodnú súťaž Company of the Year Competition ktorá sa koná v Srbsku. Hodiny ubiehali a pomaly sa schyľovalo ku koncu. 17:00 a už všetky JA Firmy nastavané pred pódiom a čakali na vyhlásenie výsledkov. A ako dopadla JA Firma Ekoverde zo SOŠ Partizánske?

1. miesto AVION Marketingová prezentácia
1. miesto TOP tím Aplikovanej ekonómie
2. miesto S&T Úžitkový produkt

Touto cestou budú reprezentovať JA Slovensko, n. o. na výročnom zasadnutí Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory 26. 4. 2018. Žiaľ, nedostali sa do výberu finalistov, ale nemajú sa začo hanbiť. Ostatné výsledky je možné vidieť na stránke www.jaslovensko.sk

Aké boli slová manažmentu tesne po vyhlásení výsledkov?

Prezidentka Mária Jakubíková: ,,Som šťastná, že sa naša snaha a práca odzrkadlili a ocenili i takouto formou. Potvrdil sa nám slogan ,,Skúsenosťou k úspechu “, keďže počas tejto náročnej cesty k víťazstvu sme získali mnoho nenahraditeľných skúsenosti, za ktoré vďačíme práve JA Slovensko, n. o. “

Viceprezidentka ľudských zdrojov Martina Poliaková: ,,Všetko vynaložené úsilie bolo nakoniec ocenené! Ukázala sa sila a súdržnosť tímu. Víťazstvo nás veľmi teší a my pokračujeme ďalej!"

Viceprezident financií Mário Mano: ,,Som rád, že sa vyplatilo to naše polročné úsilie. Mám z toho obrovskú radosť a vyzývam ostatných mladých ľudí aby sa nevzdávali, ale išli si vlastnou cestou pre svoj vytúžený cieľ."

Viceprezident výroby Matúš Opavský: ,,Najviac má teší, že všetka tá robota nám priniesla vytúžené ovocie. Aj keď to stalo kopec času a úsilia. Určite super skúsenosť do budúcna."

Zástupca viceprezidenta marketingu Pavol Stano: ,,Teším sa, lebo po tvrdej práci sa to všetko nakoniec oplatilo a dokázali sme všetkým, že aj študenti z menšieho mesta Partizánske dokážu zmeniť aspoň trošku svet."

Foto: Ekoverde


Foto: Ekoverde


Foto: Ekoverde

Mário Mano (SOŠ Partizánske, odbor obchodná akadémia)

Stále usmievavý 17 ročný študent Strednej odbornej školy Partizánske odboru obchodná akadémia. Momentálne viceprezident financií JA Firmy Ekoverde. Rád spoznávam nové veci a zažívam nové dobrodružstvá. Od malička sa venujem futbalu a momentálne hrávam za mestský klub v Partizánskom. Môj cieľ je byť úspešný v rôznych smeroch preto sa snažím robiť viacero veci naraz pokiaľ mi to čas umožní.

Téma TASR