JA firma A.S.A.P. má už palacinky v žilách

Alžbeta Bujdošová, 14. februára 2017 12:06

400 ml mlieka, 200 g hladkej múky, štipku soli, jedno vajíčko, džem, nutella a banány. Toto sú ingrediencie na recept pre osladený deň.

JA firma A.S.A.P. ma už palacinky v žilách. :) Foto: Alžbeta Bujdošová


Košice 14. februára (SkolskyServis.sk) - Na Gymnáziu Trebišovská 12 v Košiciach sa palacinky stávajú malou tohtoročnou tradíciou. V tomto školskom roku mali študenti už po druhýkrát možnosť kúpiť si ich na chodbe. Čerstvé rozvoniavali školou novembri minulého roka. Tentokrát sa k nim namiesto vaflí pridali lievance.
Akcia sa pripravovala celý týždeň. Bolo potrebné zohnať mnoho vecí, ako platničku, na ktorej sa pieklo priamo pred zákazníkmi.

Prvý február 2017 si študenti pracujúci v JA firme A.S.A.P. budú pamätať ako 5 litrov mlieka a sedem nádobiek sladkého pokušenia.

No čo by to bol za deň, ak by sa k nim nepridali stáli dobrovoľníci, žiaci z rôznych tried, ktorí sa spoločne s nimi podujali na príprave všetkého potrebného.

Palacinky sa predávali od prvej po siedmu hodinu. Dokopy ich bolo upečených a predaných vyše 150.Viac informácii o firme a jej akciách sa dozviete na:
https://www.facebook.com/firma.asap/?fref=ts
https://www.instagram.com/asap.jafirma/

Téma TASR