Futbalisti do 15 rokov bojovali o pohár OZ Všetci sme tu kamaráti

Branislav Jakab, 2. januára 2018 8:37

S 15-timi bodmi ho získali hráči z TJ Druž. Michal n/Žitavou (obec v okrese Nové Zámky).

TJ Druž.Michal n/Žit. Foto: Maroš Slovák


Šurany 2. januára (SkolskyServis.sk) - Predposledný deň v roku 2017 sa konal vo Vrábľoch halový futbalový turnaj U15. Turnaj usporiadal futbalový oddiel ŠK Nevidzany s OZ Všetci sme tu kamaráti. O turnaji nás informoval tréner zúčastneného OŠK Mojzesovo Maroš Slovák. “Hralo sa systémom každý s každým.Na turnaji štartovali dve mužstvá z okresu Nitra - ŠK Nevidzany, OFK Branč; dve z okresu Levice - KŠK Levice, TJ Tatran Pukanec a dve z okresu Nové Zámky - TJ Druž. Michal nad Žitavou, OŠK Mojzesovo.” povedal Slovák.
Na turnaji sa najlepšie darilo futbalistom TJ Druž. Michal n/Žitavou (obec v okrese Nové Zámky), ktorí so ziskom 15 bodov obsadili 1. miesto. Na druhom mieste sa umiestnilo družstvo z OŠK Mojzesovo. Na treťom mieste skončili Levice. Za nimi nasledoval Pukanec, Nevidzany a Branč. Hráči z OŠK Mojzesovo získali pohár OZ Všetci sme tu kamaráti.

OŠK Mojzesovo Foto: Maroš Slovák


Zľava najlepší strelec turnaja J.Jurkáček (Michal n/Žit.); najlepší hráč M.Kuruc (Mojzesovo); najlepší brankár V.Stachová (Michal n/Žit.) Foto: Maroš Slovák

Téma TASR