Festival INAK

PaedDr.Helena Rusnáková, 8. septembra 2017 12:51

Kde? V Nových Zámkoch. Kedy? 2.septembra 2017. Boli pripravené zaujímavé podujatia pre deti i dospelých...

Festival INAK v Nových Zámkoch Foto: Helena RusnákováNové Zámky 8. septembra (SkolskyServis.sk) - Deti mali možnosť zúčastniť sa na dvoch ukážkových hodinách Helen Doron Angličtiny, zacvičiť si s Bejbygymom vyskúšať si skateboarding pod vedením novozámockých skateboardistov ,zúčastniť sa ukážkovej hodiny "baby angličtina" od bezucebnice.sk s deťmi z Detského opatrovateľského centra Lienka. Na podujatí nechýbala ani možnosť vlastnoručne si vyrobiť a potom zjesť zdravé "Ovocné a zeleninové šialenstvo" s deťmi zo škôlky KVIETOK. Svoju zručnosť a vedomosti si mohli vyskúšať na mnohých ďalších aktivitách.

Na mládež a dospelých čakalo cvičenie jógy s Tami, street workout-ová ukážka od Roderika a Martina, maľovanie na textil s Handmade+, workshopz, výstava fotiek a diskusia s Turistickým klubom Kamzík, diskusia so zakladateľmi projektu „Strom darom“, mamičky mali možnosť cvičenia s detičkami a mnoho ďalších podujatí, kde okrem mamičiek s deťmi získali zaujímavé poznatky aj oteckovia.

Na podujatí bola vyhradená aj RELAX ZÓNA ,kde si mnohí rozložili deky, , hrali sa tu spoločenské hry, "piknikovali". Podľa vyjadrenia účastníkov, podujatie sa vydarilo a tešia sa na ďalšie podobné podujatia pre deti, mládež, rodiny.Text a foto: Helena Rusnáková

PaedDr.Helena Rusnáková (OA Šurany)

Stredoškolská učiteľka predmetov nemecký jazyk a dejepis.

Téma TASR