Ekoverde na cestách...

Mário Mano, 13. marca 2018 13:30

Členovia JA Firmy Ekoverde prežili stredu 28. 2. 2018 v hlavnom meste Slovenska a precvičili si prezentačné zručnosti.

Foto: Mário Mano


Partizánske 13. marca (SkolskyServis.sk) - JA Firma Ekoverde, ktorú si študenti z Partizánskeho založili v rámci programu JA Aplikovaná ekonómia, sa vybrala v stredu 28. februára do hlavného mesta Slovenska nacvičiť a zdokonaliť prezentačné zručnosti. Polovica tímu sa usadila v Aupark Tower, kde si pre nich pripravil workshop JA Slovensko v spolupráci so spoločnosťou AT&T Global Network Services Slovakia. Workshopy zamerané na rozvoj prezentačných zručností, boli zároveň súčasťou medzinárodného projektu ASPIRE. Počas workshopu boli študenti nielen z JA Firmy Ekoverde, ale aj z celého Slovenska, rozdelení do piatich tímov a každý tím mal pridelených dvoch mentorov z AT&T. Učili sa ako správne prezentovať, vystupovať, ako zvládať stres, ako pripraviť správnu prezentáciu, reč tela a mnoho iných užitočných vecí. Výstupom workshopu a získaných skúseností, bolo prezentovanie vlastného nápadu, projektu ktorý pripravili tímy so svojimi mentormi počas dňa pred študentmi a porotou.

Foto: Mário Mano


Najlepší prezentačný tím bol odmenený a každý študent si odniesol certifikát. Druhá polovica sa usadila v nadnárodnej IT spoločnosti Hewlett Packard Enterprise kde študenti prezentovali svoj podnikateľský plán, spoznali nových ľudí a boli príjemne prekvapení s reakciou obecenstva. "Vnímal som to veľmi pozitívne, bolo to pre mňa niečo nové, veľa mi to dalo a mal som možnosť prezentovať spoločnosť dvom vysoko postaveným a inšpiratívnym ľuďom. Hodnotím to ako skvelú skúsenosť, firme to otvorilo možnosti a pomohlo jej to vo viacerých smeroch", dodal zástupca viceprezidenta marketingu Pavol Stano. Zvyšok dňa strávili už všetci spolu v kope v uliciach mesta a nasávali atmosféru hlavného mesta. Touto cestou si cvičili prezentovanie na blížiaci JA Veľtrh podnikateľských talentov, ktorý sa koná 21. marca 2018 v OC Avion v Bratislave. Študenti vás radi privítajú a zoznámia vás bližšie so svojim produktom.

Foto: Mário Mano


Súvisiace články:

JA Veľtrh podnikateľských talentov bude čoskoro. Čo na to Ekoverde?
Produkt JA Firmy Ekoverde oslovil média
Študenti z Partizánskeho prišli s jedinečným nápadom

Mário Mano (SOŠ Partizánske, odbor obchodná akadémia)

Stále usmievavý 17 ročný študent Strednej odbornej školy Partizánske odboru obchodná akadémia. Momentálne viceprezident financií JA Firmy Ekoverde. Rád spoznávam nové veci a zažívam nové dobrodružstvá. Od malička sa venujem futbalu a momentálne hrávam za mestský klub v Partizánskom. Môj cieľ je byť úspešný v rôznych smeroch preto sa snažím robiť viacero veci naraz pokiaľ mi to čas umožní.

Téma TASR