Len ďalšia obeť nežiaducich účinkov očkovania

Michaela Fencíková, 30. marca 2016 7:27

V krabici je 10 striekačiek, 9 z nich je placebo, 1 poriadne svinstvo, ktoré vás môže zabiť, pichnete si?

Ilustračné foto Foto: UK BratislavaTrenčín 30. marca (SkolskyServis.sk) - Príbalový letáčik hovorí jasne: „U jedného z 10 detí môže dôjsť k vedľajším účinkom očkovania.“ Väčšina lekárov vám o tomto nepovie, dá vám podpísať poučenie o rizikách, ale neoboznámi vás s nimi. Podľa najnovších výpočtov, už každé 50 dieťa je autista. Čo len môže za tak rýchly nárast tejto pervázivnej poruchy? Vyrozprávam vám príbeh, ktorý sa ma tak hlboko zasiahol...

Do 11. mesiaca života bolo všetko v poriadku, jeho vývin bol ukážkový. Keďže lekárka nemôže vedieť o vašom imunitnom systéme nič z popočúvania srdiečka a pozretia sa do úst, žiadne vyšetrenia na zistenie v akom stave je organizmus, práve v tejto chvíli sa nerobili a ani nerobia. Prvý zlom nastal po očkovaní proti TBC, kedy musel brať antituberkulotiká. Napriek tomuto s istotou vieme, že táto skutočnosť sa nespomína v žiadnych záznamoch o nežiadúcich účinkoch očkovania TBC, do tohto zoznamu nebolo zapísané ani dieťa, ktoré malo nežiadúce účinky po nás... Žeby sme zapisovali len určitý počet pacientov, kvôli štatistikám?!

Písal sa 12. mesiac jeho života a očkovanie BVG, boli to len 3 dni po dobratí antituberkulotík, i tak sme mali odporúčanie na pokračovanie v očkovaní. Nežiadúcim účinkom bola lymfatická uzlina pod pazuškou, ktorá musela byť vyberaná operačne. Chlapec sa počas zákroku zobudil, no pokračovala so ďalej. Tak silno kričal od bolesti, až došlo k mozgovým porážkam. Výrazne sa mu zakrivili nohy, jeho ľavá strana tela bola jemne ochromená.
Osudové očkovanie Priorix(MMR) a 15. mesiac života. Na tú noc nikdy nezabudnem. Zvýjal sa do mostíka, šialene kričal, plakal, mal otvorené oči, avšak nevidel nás. Nastal regres vo vývoj, prestal rozprávať, onemel, vydával len piskľavé zvuky ako spôsob seba stimulácie. Prestal nás vnímať...

V 2 rokoch a 2 mesiacoch mu bol diagnostikovaný autizmus a úzkostný depresívny stav, a to je autizmus diagnostikovaný až od 3 rokov. Robili sa aj genetické testy, ktorých výsledkom bola negenetická forma autizmu. Pre pochybovačov pridávam aj lekársku správu, v ktorej je priznané, že toto všetko sa skutočne stalo.
Súčasnosť... vďaka liečbe výživovými doplnkami na podporu fungovania mozgu a vzdelávania sa podarilo obnoviť chlapcovu funkčnosť mozgu, avšak nikdy to nebude také, aké by to mohlo byť. O ničom z tých vecí sme nevedeli pred očkovaním, slepo sme dôverovali odbornosti špecialistov. Za odmietnutie očkovania vám prischne nálepka bioterorista a dostanete pokutu ( !protiústavné! ), avšak je to rozhodne lepšia voľba, ako sa do konca života pozerať na postihnuté dieťa. Kiež by sme mali možnosť voľby znovu, ale nemáme, preto vám ju dávam ja práve teraz.

2. apríl je Organizáciou spojených národov (OSN) od roku 2009 vyhlásený za Svetový deň informovanosti o autizme. Pri tejto príležitosti sa takmer všetky významné budovy sveta vysvietia na modro, ako zvýraznenie problematiku autizmu a nutnosti ju riešiť. Tento rok na modro bude v rámci projektu Light It Up Blue! vysvietený napríklad Empire state building, Opera v Sydney, Kingdom Tower, CN Tower, či budova maďarského parlamentu a Niagarské vodopády.
Cieľom celého podujatia je upriamiť pozornosť na tému autizmu a informovať o ňom širokú verejnosť.

Téma TASR