Ako prebiehali naše prípravy na celoslovenský veľtrh?

JA Firma Pomegranate, 23. mája 2018 12:55

Čím viac sa ručičky na hodinách posúvali, tým viac sme cítili, že veľké finále je už za rohom a boli sme pripravení na ňom zažiariť a dať zo seba čo najlepšie výkony.

Foto: Pomegranate


Tisovec 23. mája (SkolskyServis.sk) - Študentská spoločnosť Pomegranate (Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec) - zobrala prípravy na top finále v Bratislave naozaj vážne! V utorok 15. mája piati členovia prezentačného tímu rozhodne nezaháľali a celý deň strávili nacvičovaním a neustálym vylepšovaním štvorminútovej prezentácie na pódiu v angličtine, prechádzaním otázok k panelovej diskusii pred porotou, prípravou propagačných materiálov a v neposlednom rade zdobením nášho jedinečného produktu – Jellypometea, čajíka zo 100 percentnej ovocnej alebo zeleninovej šťavy a želatíny z morských rias, AGARU. Čím viac sa ručičky na hodinách posúvali, tým viac sme cítili, že veľké finále je už za rohom a boli sme pripravení na ňom zažiariť a dať zo seba čo najlepšie výkony . Už vtedy sme sa tešili, že JA Slovensko n.o. do nás vložilo nádeje a na celoslovenskom veľtrhu v marci nás zaradilo do TOP 6 študentských spoločností na Slovensku. Verili sme, že vložené úsilie premeníme v „gól“ a že budeme úspešne reprezentovať našu firmu, ale rovnako aj EGT, našu školu.

Foto: Pomegranate

JA Firma Pomegranate (Evanjelické gymnázium Tisovec)

Pomegranate je školská JA Firma zaradená do vzdelávacieho programu JA Slovensko n.o. Vďaka tomu sa učíme základy podnikania nie len teoreticky, ale i v praxi. Naša firma bola založená dňa 17.9.2017 v Evanjelickom gymnáziu v Tisovci. Devätnásť usilovných členov pracuje v štyroch oddeleniach – financie, marketing, výroba a ľudské zdroje. Na čele našej firmy stojí prezidentka Júlia Molentová a jednotlivé oddelenia vedú viceprezidenti. Andrea Uličná- viceprezidentka pre financie, Anna Celanová – viceprezidentka pre marketing, Petra Laurenčíková – viceprezidentka pre ľudské zdroje a Dávid Filipiak- viceprezident pre výrobu. Ako reprezentujúci symbol našej firmy sme zvolili granátové jablko – symbol plodnosti. To zobrazuje nespočetné množstvo nápadov a inovácií s ktorými sa chystáme na konkurenčnom trhu preraziť. Od granátového jablka sa odvíja aj náš produkt- Jellypometea. Zdravý želé čaj plný netradičných príchutí, ktorý roztancuje vaše chuťové poháriky. Okrem toho sa môžeme pochváliť bohatou zbierkou kultúrnych udalostí, ktoré sme zorganizovali alebo máme v pláne. Cieľom JA firmy Pomegranate je kultúrne obohatiť život v Tisovci, kde pôsobíme a takisto uspokojiť predstavy a nároky , Vás, našich zákazníkov.

Téma TASR