Ako by mal vyzerať muž jej snov?

Mária Škultétyová, 18. augusta 2017 6:59

Je vzdelaná, krásna, má skvelú prácu v zahraničí a túži po manželstve.

Foto: pixabay.com


Bánovce nad Bebravou 18. augusta (SkolskyServis.sk) - Niežeby nemala šťastie na mužov, lenže tí, s ktorými dlhšie žila vo vzťahu, neboli partnermi, s akými by dokázala žiť do konca života. Hovorí, že muž jej snov by mal spĺňať tri-štyri základné podmienky.

Mal by mať vášeň pre niečo. Môže ísť o jeho prácu, záľubu. Je jedno, či je to muzika, maľovanie, čítanie, behanie, ale mal by v tom vynikať. Niečo, kvôli čomu si ho budem vážiť a obdivovať ho.

Nemusí mať vzdelanie, ale úprimne povedané, ak má vysokú školu, imponuje mi viac.

Muž môjho srdca musí mať vnútornú iskru, atraktivitu, ktorá ma bude priťahovať. Nejde vyslovene o výzor, ale o niečo, čo z neho vyžaruje. Môže sa mi páčiť aj malý muž s nadváhou, keď má tú správnu auru.

A rovnako, čisto z pragmatického hľadiska, mal by byť finančne zabezpečený, minimálne schopný postarať sa o seba, aby som sa ja nemusela celý život stresovať, či budeme mať na zaplatenie školského výletu pre dieťa.

A asi najdôležitejšie, muž môjho života musí byť dobrák, dobré srdiečko, ako popisujem kamarátkam. Ten typ človeka, u ktorého ste si istý, že nepodvedie vás a ani nikoho iného. Úprimný a ochotný znášať následky svojich činov. Veľmi ťažko sa táto vlastnosť opisuje. Ten silný človek, ktorý nezoberie úplatok, ani keby ho pri tom nikto nevidel. Ten chlap, ktorý namiesto toho, aby ma zavádzal a nechal žiť v ilúzii, tak mi radšej povie, že sa mu páči iná sukňa.Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac