Úspešná jeseň pre držiteľov preukazov ISIC, ITIC, EURO

OTS, 18. septembra 2018 14:15

Združenie CKM SYTS, vydavateľ preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 na Slovensku, pokračuje úspešne v kampani k začiatku školského roka.

Združenie CKM SYTS Foto: Združenie CKM SYTS
Bratislava 18. septembra (OTS) - Držitelia preukazov môžu okrem stálych zliav využiť tiež takmer 60 špeciálnych kupónov, viaceré aj formou kupónov v ISIC mobilnej aplikácii , CKM SYTS hlási veľký nárast popularity ISIC aplikácie.

Všetko nasvedčuje tomu, že výber partnerov CKM SYTS a ponuka špeciálnych zľavových kupónov trafila do čierneho, jasný zásah. Držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 počas dva a pol mesiaca môžu ušetriť desiatky eur, kedže kupónové zľavy dosahujú aj 50%. Ohromný nárast zaznamenala ISIC aplikácia a virtuálna forma ISICu, ktorá je súčasťou ISIC aplikácie. Kým na začiatku septembra 2018 bolo registrovaných formou virtuálneho ISICu približne 14 000 držiteľov, po prvých dvoch septembrových týždňoch je to takmer 18 000 registrovaných, čo je 28% nárast.

Celkové štatistiky ohľadom kampane, ktorá trvá od 1.9. 2018 do 17.11. 2018 (začiatok školského roka a Medzinárodný deň študentstva), budú známe najskôr koncom novembra, ale už teraz viaceré faktory nasvedčujú tomu, že to bude pre držiteľov preukazov opäť úspešná jeseň.

V tomto roku k už pravidelným partnerom akými sú Panta Rhei, Panta Rhei Creative, Hej.sk, Martinus, ŠEVT, FaxCopy, Curaprox, Terno, House, FAnn parfumérie, McDonald´s, Bepon, Alza, Justplay, Subway, Lara Bags, Ozeta, CKM 2000 Travel, ako aj viaceré divadlá, aquaparky a stravovacie zariadenia pribudli aj noví partneri akými sú EXI Sport, Taxify, čím sa kupónová ponuka rozšírila o ďalšie oblasti a možnosti úspor.
Informácie o všetkých kupónoch nájdu držitelia preukazov na svojich stránkach www.isic.sk www.itic.sk www.studentskypreukaz.sk www.euro26.sk, rovnako tu môžu nájsť aj informácie o všetkých stálych zľavách.

Téma TASR