Zľavy ISIC, ITIC a EURO

Školský servis, 19. februára 2017 8:45

Držitelia platných preukazov sa v predajniach môžu tešiť na celoročnú 2% zľavu na nákup a tiež na špeciálne kupónové akcie počas roka.

Bratislava 19. februára (SkolskyServis.sk) - Združenie CKM SYTS, ktoré vydáva na Slovensku preukazy pre študentov ISIC, pre učiteľov ITIC a pre mladých ľudí vo veku do 27 rokov preukazy EURO<26, pripravilo pre ich držiteľov opäť niečo zaujímavé. Je to spolupráca so sieťou potravinových predajní TERNO, Moja samoška a Hypernova.

Ilustračné foto Foto: TASRDržitelia platných preukazov sa v týchto predajniach môžu tešiť na celoročnú 2% zľavu na nákup a tiež na špeciálne kupónové akcie počas roka. Spolupráca s týmto partnerom je želaným doplnením do už existujúceho portfólia zliav. A opäť šitá takpovediac na mieru pretože oblasti, v ktorých sú zľavy dohadované, sú vyberané a partneri/poskytovatelia zliav sú oslovovaní na základe výsledkov prieskumov záujmu o služby a tovary.
To, že bude o takúto zľavu záujem, je viac menej isté. Jedna otázka tu ale predsa je. Bude sa meniť rebríček najvyužívanejších zliav? Potraviny sú totiž tzv. rýchloobrátkovým tovarom, čo môže spôsobiť zmenu v poradí najvyužívanejších zliav. Za minulý rok boli najvyužívanejšími zľavami zľavy v kinách a kníhkupectvách. Ďalej nasledovali zľavy na služby mobilného operátora, na kancelárske a školské potreby, zľavy v reštauráciách rýchleho občerstvenia, zľavy na oblečenie, reprografické služby a zľavy na kreatívne pomôcky a materiály, zľavy na cestovanie, lyžovanie, poistenie, relax, spotrebný tovar.

V každom prípade, nech už bude umiestnenie v rebríčku akékoľvek, preukazy ISIC, ITIC, EURO<26 prispievajú k lepšej dostupnosti produktov pre mladých ľudí, študentov a učiteľov už aj v oblasti potravín.

Informácie o zľavách nájdu držitelia preukazov na svojich stránkach www.isic.sk www.itic.sk www.studentskypreukaz.sk www.euro26.sk

Téma TASR