Zima s preukazmi ISIC, ITIC, EURO26

Školský servis, 1. decembra 2018 9:44

Ak sledujete výborné výkony našej lyžiarky Peti Vlhovej a chcete ich napodobniť, môžete tak urobiť v 20 lyžiarskych strediskách na Slovensku.

Bratislava 1. decembra (SkolskyServis.sk) - Dobrá lyžovačka začína už najbližší víkend. Držitelia platných preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 sa môžu opäť tešiť na zvýhodnené podmienky pretože vďaka preukazom ISIC, ITIC a EURO<26 môžu lyžovať so zľavou až do 40%.


S príchodom pravého zimného počasia zaháji najbližší víkend lyžiarsku sezónu na Slovensku viacero lyžiarskych stredísk. Držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 získajú zľavu pri kúpe skipasu v 20 slovenských strediskách v Nízkych a Vysokých Tatrách, na Donovaloch, v Jasenskej doline, na Martinských holiach, vo Vrátnej, na Táloch a v ďalších. Pri kúpe skipasu s platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26 ušetrí držiteľ až do 40 % z ceny dospelého skipasu.

Lyžovačka na Slovensku môže byť veľmi kvalitná pre všetky kategórie lyžiarov. Preto sledujte kedy zaháji sezónu Vaše obľúbené stredisko. Cenovo zvýhodnenú lyžovačku môžu držitelia preukazov zažiť v menších či väčších strediskách od západu po východ. Od Pezinskej Baby cez Skiland Stará Myjava, Salamandra Resort, Park Snow Donovaly, Snow Paradise Veľká Rača Oščadnica, LS Ružomberok Malinô Brdo, Winterpark Martinky, Jasná, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica až po Relax Center Plejsy. To sú vymenované len niektoré, ak ste tam to Vaše obľúbené stredisko nenašli, skontrolujte si zoznam na niektorej z web stránok uvedených v závere.
Okrem výhodnej kúpy skipasu nájdu držitelia preukazov v niektorých strediskách zľavu aj na stravovanie a ubytovanie na svahu alebo v blízkosti strediska, na servis a požičanie lyží, lyžiarsku školu. Nielen lyžiari po dobrej lyžovačke privítajú relax v príjemnom prostredí aquaparkov a wellness centier v neďalekej vzdialenosti od vybraných lyžiarskych stredísk, pri vstupe do nich opäť ušetria preukázaním sa platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26.

Viac informácií o zimných, ale aj celoročných zľavách sa držitelia preukazov dozvedia na www.isic.sk www.itic.sk www.euro26.sk

Téma TASR