Zima s preukazmi ISIC, ITIC, EURO

Školský servis, 12. novembra 2017 9:51

Okrem výhodnej kúpy skipasu nájdu držitelia preukazov v niektorých strediskách zľavu aj na stravovanie a ubytovanie.


Bratislava 12. november (skolskyServis.sk) – Ak sledujete správy o počasí, iste vám neuniklo, že na horách už napadol prvý sneh. Združenie CKM SYTS, vydavateľ preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 na Slovensku, je už na zimnú sezónu pripravené. Držitelia platných preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 môžu počas zimy opäť zažiť viac či už na svahoch a tiež po lyžovačke, snowboardovačke.
Foto:
Zimné lyžiarske strediská sú už na sezónu pripravené. Veríme, že držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 tiež. Opäť môžu so svojimi preukazmi zažiť viac. Získajú zľavu pri kúpe skipasu vo viac ako 20 slovenských strediskách v Nízkych a Vysokých Tatrách, na Donovaloch, v Bachledovej doline, v Jasenskej doline, na Martinských holiach, vo Vrátnej, na Táloch a v ďalších. Pri kúpe skipasu s platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26 ušetrí držiteľ až do 40 % z ceny dospelého skipasu.

Okrem výhodnej kúpy skipasu nájdu držitelia preukazov v niektorých strediskách zľavu aj na stravovanie a ubytovanie na svahu alebo v blízkosti strediska, na servis a požičanie lyží, lyžiarsku školu. Nielen lyžiari a snowboardisti privítajú po dobrej lyžovačke relax v príjemnom prostredí aquaparkov a wellness centier v neďalekej vzdialenosti od vybraných lyžiarskych stredísk, pri vstupe do nich ušetria preukázaním sa platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26.

Svoje zážitky môžu držitelia preukazov zdieľať a na zimných stretnutiach pri dobrom jedle (samozrejme so zľavou) sa dohovárať vďaka špeciálnemu paušálu aj prostredníctvom telefonických či dátových spojení bez obáv, že by za tieto služby museli vela zaplatiť.

Viac informácií sa držitelia preukazov dozvedia na www.isic.sk www.itic.sk www.euro26.sk www.studentskypreukaz.sk

Téma TASR