Zapoj sa do súťaže Slovak University Startup Cup 2018

Školský servis, 2. mája 2018 14:44

Cieľom projektu Slovak University Startup Cup 2018 je oceniť a podporiť mladú generáciu študentov VŠ, ktorí majú inovatívne nápady a myšlienky.

Ilustračné foto Foto: Slovak University Startup Cup 2018


Bratislava 2. mája (SkolskyServis.sk) - Zároveň im to má pomôcť pri transformácii ich inovatívnych riešení do reálneho podnikania. Študentské startupy s najväčším potenciálom vyberie komisia zložená zo skúsených, úspešných podnikateľov, ako aj zástupcov našich reklamných partnerov, mediálnych partnerov ako aj spolupracujúcich organizácií.

• Komisia vyhodnotí pať najlepších študentských startupov podľa jednotlivých kategórií:
a) Veda, medicínske technológie
b) Informačné technológie, mobilné technológie, web
c) Priemyselné technológie, technické riešenia, robotika
d) Životné prostredie, zelené technológie
e) Otvorená kategória pre ostatné nápady
Z týchto 5 víťazov jednotlivých kategórií, ktorí budú vyhlásení a odmenení na slávnostnom evente vyberie absolútneho víťaza, ktorý bude reprezentovať Slovensko na celosvetovej súťaži University Startup World Cup 2018 v októbri v Kodani.

• Strávi tu pať dní spojených s top mentoringovým programom, s možnosťou networkingu so študentskými startupmi z celého sveta ako aj s možnosťou prezentácie svojho startupu pred európskymi finančnými investormi.

• Novinkou bude udelenie špeciálnych cien TV JOJ za marketingovú stratégiu startupu a inovatívne prezentačné video pre startup. Víťazi oboch špeciálnych cien budú odmenení marketingovou kampaňou v hodnote 5000,-EUR na sociálnych sieťach TV JOJ.

Viac informácií nájdeš na www.studentstartup.sk. Uzávierka prihlášok je 31.5. 2018

Najčítanejšie Školstvo

Téma TASR