Posledné dni na využitie špeciálnych kupónov ISIC, ITIC, EURO26

Školský servis, 13. novembra 2018 14:11

Platnosť špeciálnych zľavových kupónov končí 17.11.2018.

Bratislava 13. novembra (SkolskyServis.sk) - Držitelia platných preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 si aj tento rok užívajú už klasickú kupónovú kampaň so svojimi preukazmi, ktorá im umožnila opäť vstúpiť do nového školského roka s ešte výraznejšími zľavami ako inokedy.V tomto roku k už pravidelným partnerom“Back to School“ kampane, akými sú Panta Rhei, Panta Rhei Creative, Hej.sk, Martinus, ŠEVT, FaxCopy, Curaprox, Terno, House, FAnn parfumérie, McDonald´s, Bepon, Alza, Justplay, Subway, Lara Bags, Ozeta, CKM 2000 Travel, ako aj viaceré divadlá, aquaparky a stravovacie zariadenia pribudli aj noví partneri ako napríklad EXI Sport, Taxify, Bistro čím sa kupónová ponuka rozšírila o ďalšie oblasti a možnosti úspor.

Držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 tak počas dva a pol mesiaca mohli (a ešte niekoľko dní môžu) ušetriť desiatky eur, kedže kupónové zľavy dosahujú aj 50%. Kampaň ohraničujú pre študentov a učiteľov symbolické dátumy 1.9. a 17.11., teda začiatok školského roka a Medzinárodný deň študentstva.

Tohtoročná kampaň bola špecifická tým, že noví partneri sa pridali do kampane aj po jej spustení, v týchto prípadoch namali kupóny tlačovú formu, použili sa iba formy virtuálnych kupónov v mobilnej aplikácii ISIC a ITIC. Táto forma kupónov a forma virtuálneho ISICu v mobile je stále populárnejšia.

Okrem toho prišla na začiatku kampane pre držiteľov študentských preukazov ISIC výborná správa z Českej republiky. Od 1.9. 2018 platí v Česku 75 % zľava z plného (obyčajného) cestovného na vnútroštátnu železničnú a autobusovú dopravu. Žiaci a študenti vo veku od 18 do 26 rokov môžu preukázať nárok na zľavu aj platným študentským preukazom ISIC, zľava je uznaná na základe platného vizuálu preukazu ISIC.

Informácie o všetkých kupónoch ako aj študentskej zľave v Česku nájdu držitelia preukazov na svojich stránkach www.isic.sk www.itic.sk www.studentskypreukaz.sk www.euro26.sk, rovnako tu môžu nájsť aj informácie o všetkých stálych zľavách.


Téma TASR