Zapoj sa do súťaže Čo má spoločné Indonézia a Slovensko

TASR, 23. januára 2016 8:40

Si stredoškolák, chceš sa dozvedieť viac o Indonézii a k tomu získať atraktívnu cenu - tablet alebo smartphone?

Bratislava 23. januára (SkolskyServis.sk) - Paneurópska vysoká škola (ďalej PEVŠ) v spoluprácu s Veľvyslanectvom Indonézskej republiky vyhlásili súťaž pre študentov stredných škôl na Slovensku na tému Čo majú spoločné Indonézia a Slovensko? Za esej k stanovej téme v rozsahu maximálne 1000 slov v slovenčine, ktorú pošle jej autor na adresu info@paneurouni.com do 31. marca 2016, môže vyhrať tablet Lenovo alebo smartphone Samsung a víťazné práce budú publikované vo vysokoškolskom časopise PEVŠ Like.

PEVŠ spolupracuje s indonézskym veľvyslanectvom aj v rámci štipendijného programu Darmasiswa, ktorý ponúka indonézska vláda zahraničným študentom z krajín, s ktorými má Indonézia diplomatické styky. Program má za cieľ podporiť záujem o indonézsky jazyk, umenie, kultúru a rozvíjať vzájomné porozumenie.

Si stredoškolák, chceš sa dozvedieť viac o Indonézii a k tomu získať atraktívnu cenu - tablet alebo smartphone? Zapoj sa do súťaže Indonézskeho veľvyslanectva a Paneurópskej vysokej školy a pošli svoju esej na tému Čo má spoločné Indonézia a Slovensko.

Foto: PEVŠ

Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac