September - v znamení výhod pre študentov

Školský servis, 14. septembra 2017 11:55

V Nitre s novým preukazom, ktorý šetrí ešte viac.

Bratislava 14. septembra (SkolskyServis.sk) - Združenie CKM SYTS, vydavateľ preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 na Slovensku pripravilo pre ich držiteľov opäť skvelú ponuku k začiatku školského roka. A pre stredoškolákov v Nitre je pri preukazoch ISIC/EURO<26 zásadná zmena v znížení ceny preukazu.
Držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 sa môžu opäť tešiť na už klasickú kupónovú žatvu so svojimi preukazmi, ktorá im umožní opäť vstúpiť do nového školského roka s výraznými úsporami.V tomto roku k už pravidelným partnerom Back to School kampane ISIC, ITIC a EURO<26 akými sú Panta Rhei, Panta Rhei Creative, Hej.sk, Martinus, ŠEVT, FaxCopy, Curaprox, Terno, House, FAnn parfumérie, McDonald´s, Bepon, Alza, Justplay, Subway, Lara Bags, Ozeta, CKM 2000 Travel, ako aj viaceré divadlá, aquaparky a stravovacie zariadenia pribudli aj noví partneri akými sú Intersport, Kika, CCC, čím sa kupónová ponuka rozšírila o ďalšie oblasti a možnosti úspor. Výnimočná ponuka s viac ako 50% zľavami je aj na obľúbený festival Divadelná Nitra.
Držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 tak počas dva a pol mesiaca môžu ušetriť desiatky eur. Kampaň ohraničujú pre študentov a učiteľov symbolické dátumy 1.9. a 17.11., teda začiatok školského roka a Medzinárodný deň študentstva.

Stredoškoláci v Nitre majú v ponuke preukaz ISIC/EURO<26, za ktorí zaplatia namiesto 20 € (minuloročná cena) iba 13 €. Okrem toho nebudú musieť držitelia týchto preukazov zaplatiť každoročne sumu 3 € za použitie preukazu v doprave, čo predstavuje celkové ušetrenie 16 €, takže tento preukaz je sám o sebe cenovo výhodnejší a samozrejme jeho držitelia šetria aj pri jeho využití na zľavách.

Informácie o všetkých kupónoch a zľavách nájdu držitelia preukazov na svojich stránkach www.isic.sk www.itic.sk www.studentskypreukaz.sk www.euro26.sk.

Téma TASR