S EURO26, ISIC a ITIC aj do minitanku a maxihojdačky

Školský servis, 17. júla 2017 8:08

Invenciám a novým atrakciám sa dnes medze naozaj nekladú.

.Bratislava 17. júla (SkolskyServis.sk) - Svedčia o tom aj nové zľavy, ktoré ponúkajú preukazy ISIC, ITIC a EURO<26. Určite sa ich oplatí pribaliť do svojej dovolenkovej batožiny.
Foto:Chcete si zajazdiť v minitanku? Alebo sa pohojdať na 15 m vysokej hojdačke? Alebo využiť letnú bobovú dráhu či wakeboard? To všetko (samozrejme nielen to) môžete zažiť s preukazmi ISIC, ITIC, EURO<26 za zvýhodnené ceny. Prvé tri atrakcie sú pre vás pripravené vo FUN Parku Žiarce.

Úplnou novinkou je maxihojdačka a minitank. Výška hojdačky je 15 metrov, takže hojdanie je v tomto prípade poriadny adrenalín. Počuli ste už o minitanku? Táto atrakcia sa na Slovensku ešte nikde inde (okrem Žiarcov) nenachádza. Ide o kópiu veľkého tanku s rozmermi cca 250x140x140cm. Tank poháňa benzínový motor. Mini tank sa rovnako ako veľký tank ovláda dvoma pákami, ktoré sú vedľa tela (nie je možné ovládanie volantom). Deti vo veku 7 rokov môžu byť v tanku aj s rodičom/dospelou osobou. Celý areál mini tank arény je ladený vojensky. Je tam vojensky stan, maskáčové siete, vrecia s pieskom, pneumatiky.

V Žiarcoch a na Donovaloch si môžu držitelia preukazov zajazdiť na bovovej dráhe. Čerstvou novinkou je wakeboard na bratislavských Zlatých pieskoch. Celkovo je pre držiteľov platných preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 na Slovensku pripravených takmer 30 zliav (kúpaliská, aquaparky, lanovky, požičovne, atrakcie). A zľavy sú naozaj zaujímavé, v niekorých prípadoch sa jedná o niekoľko EUR. Okrem zliav na Slovensku sú pre držiteľov pripravené aj zľavy v zahraničí.

Informácie o všetkých novinkách a zľavách nájdu držitelia preukazov na svojich stránkach www.isic.sk www.itic.sk www.studentskypreukaz.sk www.euro26.sk


Téma TASR