Na Job Fair prídu okrem slovenských VŠ aj 5 americkí zamestnávatelia

Školský servis, 22. februára 2019 10:53

Ide o podujatie CKM JOB FAIR, ktoré je súčasťou obľúbeného kultúrno-výmenného programu Work and travel.Bratislava 22. februára (SkolskyServis.sk) - Podujatie sa uskutoční 23. februára v hoteli Falkensteiner v Bratislave. Ide o podujatie CKM JOB FAIR, ktoré je súčasťou obľúbeného kultúrno-výmenného programu Work and travel. Študenti z celého Slovenska sa osobne stretnú so svojimi budúcimi americkými zamestnávateľmi. Podujatia sa zúčastnia aj zástupcovia Veľvyslanectva USA v Bratislave, Matthew Pierson, Consular Chief a Griffin Rozell, Deputy Public Affairs Officer. Obaja program Work and Travel USA a rozširovanie obzorov mladých ľudí cestovaním po svete veľmi podporujú.

Work and Travel USA je oficiálny kultúrno-výmenný program vlády Spojených štátov amerických, ktorý je určený denným študentom vysokých škôl z celého sveta. Program je založený na legálnej práci a následnom cestovaní naprieč celou krajinou. Najväčší prínos programu spočíva v tom, že študentom ponúka možnosť zažiť pravú americkú kultúru, mentalitu a zdokonalenie sa v cudzom jazyku.Spoločnosť CKM 2000 Travel s.r.o. organizuje jeden z najväčších eventov s názvom CKM JOB Fair 2019, ktorý sa bude konať v sobotu 23. februára 2019 v Bratislave. Job Fairu sa okrem viac ako 100 študentov slovenských vysokých škôl zúčastnia aj 5 americkí zamestnávatelia z viacerých atraktívnych kútov Spojených štátov a tiež zástupcovia sponzorskej organizácie v USA, spoločnosti InterExchange. Práve na tomto podujatí sa študenti budú môcť stretnúť osobne s ich potencionálnymi zamestnávateľmi a taktiež budú mať šancu získať na pohovore pracovné miesto v USA.

CKM 2000 Travel s.r.o. sa programu Work and Travel USA venuje už 22 rokov a s ich pomocou za túto dobu vycestovalo do Spojených štátov amerických viac ako 17.800 študentov. Vďaka nadobudnutým skúsenostiam a prístupu ku študentom spoločnosť zaslúžene získala ocenenie TOP značka mladých na Slovensku už sedem rokov za sebou.

Názov podujatia: CKM JOB Fair 2019
Dátum: 23.02.2019
Začiatok oficiálneho programu: 9:00
Miesto konania: Hotel Falkensteiner, Pilárikova 7372/5, 811 03 BratislavaLinda Janáčková, CKM 2000 Travel

Téma TASR