MISS stredných škôl je späť! 10-ty ročník súťaže krásou vyrazí dych!

Školský servis, 19. marca 2018 10:19

Počas predchádzajúcich rokov svojou účasťou podporili MISS stredných škôl napríklad Dara Rolins, Michal Hudák, Adam Ďurica, Street Dance Academy a iní.

Bratislava 19. marca (SkolskyServis.sk) - Keď vyhlásime, že dievčatá zo Slovenska patria k najkrajším na svete, snáď sa nikto s nami nebude prieť. Nuž a najkrajšie ženy vždy rady súťažia o titul kráľovnej krásy, v prestížnych projektoch MISS. A keď súťažia ženy, prečo by nemohli aj krásne dievčatá? Napríklad stredoškoláčky? Veď o pár rokov môžu práve ony stáť na modelingových mólach, bojovať o korunku pre víťazku a reprezentovať našu krajinu na prestížnych súťažiach. Projekt MISS Stredných škôl môže byť pre budúce TOP modelky skvelým začiatkom.

Foto:Súťaž funguje už desiaty rok a primárne sa zameriava na prípravu študentiek pre modeling. Vďaka profesionálnej organizácii dievčatá získajú všeobecný prehľad vo svete módy a zlepšia sa v oblasti etikety aj spoločenského správania. Dostanú tiež jedinečnú možnosť vyskúšať si prechádzku po móle, profesionálne fotografovanie a špičkové líčenie či styling pod dohľadom odborníkov z praxe.

Finalistky sa zúčastnia spoločných sústredení, teambuildingov, výletov a rôznych kurzov. Súťaži MISS stredných škôl dodávajú svojim menom a záštitou váhu mnohé známe osobnosti. V minulosti to boli napríklad úspešná speváčka Dara Rollins, obľúbený moderátor Michal Hudák, ale aj spevák Adam Ďurica, či tanečné zoskupenie Street Dance Academy.

Ako sa môžete súťaže zúčastniť:

Ako a kedy sa môžem prihlásiť?
Všetky potrebné informáciu sú zverejnené na internetovej stránke www.missstrednychskol.sk, kde okrem podmienok a registrácie, nájdeš aj informácie o plánovaných kastingoch v jednotlivých mestách a tiež históriu predošlých ročníkov.
Aké podmienky musím spĺňať?
Základnou podmienkou pre účasť v súťaži je štúdium na ktorejkoľvek strednej škole na území Slovenskej republiky. Účastníčky kastingov musia byť vo veku od 15 do 20 rokov, slobodné a bezdetné.

Kde a kedy sa budú konať kastingy
Výberové kastingy budú v 7 slovenských mestách, pričom dejiskom budú vždy známe a ľahko dostupné nákupné centrá. Všetko odštartuje 26. 3. 2018 od 16:00 kasting v Bratislave, v nákupnom centre Eurovea. Nasledovať budú kastingy v Banskej Bystrici, Košiciach, Poprade, Trenčíne, Nitre a Žiline. Bližšie informácie o kastingoch nájdeš tu.

Čo ťa na kastingu čaká?
Príjemná atmosféra, skvelí ľudia a interakcia s porotou, ktorá bude rozhodovať o tom, ktoré študentky postúpia ďalej. V porote budú sedieť osobnosti z oblasti modelingu, showbiznisu a športu.
Dievčatá, ktoré porota posunie do ďalšieho kola sa v máji zúčastnia finálového kastingu, opäť v Bratislave, kde zabojujú o miestenky, ktoré im zaistia účasť v absolútnom finále.
Finálový galavečer sa uskutoční 22. septembra a jeho dejiskom bude luxusný bratislavský Double Tree by Hilton Hotel.

Budúce finalistky stredoškolskej krásy sa môžu tešiť na exkluzívne ceny od partnerov súťaže. Všetky dôležité informácie nájdete nižšie:

Internetová stránka podujatia – www.missstrednychskol.sk
Registrácia do súťaže – http://missstrednychskol.sk/registracia/
FaceBook Fan Page – www.facebook.com/missstrednychskolsr
Instagram Fan Page – www.instagram.com/missstrednychskol


Téma TASR