Majitelia preukazov ISIC môžu okrem zliav využiť aj špeciálne kupóny

Školský servis, 20. septembra 2017 12:51

Kampaň k začiatku školského bola roka úspešná, pribudli noví partneri.
Bratislava 20. septembra (SkolskyServis.sk) - Združenie CKM SYTS, vydavateľ preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 na Slovensku pripravilo pre ich držiteľov opäť skvelú ponuku k začiatku školského roka. Držitelia preukazov môžu okrem stálych zliav využiť tiež takmer 60 špeciálnych kupónov. CKM SYTS hlási veľký nárast využití kupónov a zliav.

Držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 si už zvykli na špeciálne kupóny s vyššími zľavami, ktoré sú súčasťou kampane k novému školskému roku. V tomto roku k už pravidelným partnerom akými sú Panta Rhei, Panta Rhei Creative, Hej.sk, Martinus, ŠEVT, FaxCopy, Curaprox, Terno, House, FAnn parfumérie, McDonald´s, Bepon, Alza, Justplay, Subway, Lara Bags, Ozeta, CKM 2000 Travel, ako aj viaceré divadlá, aquaparky a stravovacie zariadenia pribudli aj noví partneri akými sú Intersport, Kika, CCC, čím sa kupónová ponuka rozšírila o ďalšie oblasti a možnosti úspor.

Kampaň je od začiatku úspešná, už prvý týždeň kampane znamenal medziročný nárast využitých zliav o viac ako 33% (a to bol v minulom roku za rovnaké obdobie nárast takmer 35% oproti predchádzajúcemu roku). Študenti, mladí ľudia do 27 rokov a učitelia tak dávajú jasný odkaz Združeniu CKM SYTS a jeho partnerom. Výber partnerov a ponuka kupónov trafila v pomyseľnom terči do čierneho, jasný zásah. Prečo by aj nie, veď držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 počas dva a pol mesiaca môžu ušetriť desiatky eur, kedže kupónové zľavy dosahujú aj 50%.

Kampaň ohraničujú pre študentov a učiteľov symbolické dátumy 1.9. a 17.11., teda začiatok školského roka a Medzinárodný deň študentstva.

Informácie o všetkých kupónoch nájdu držitelia preukazov na svojich stránkach www.isic.sk, www.itic.sk, www.studentskypreukaz.sk, www.euro26.sk, rovnako tu môžu nájsť aj informácie o všetkých stálych zľavách.

Najčítanejšie Školstvo

Téma TASR