Prežite aktívne leto so zľavami EURO

Školský servis, 17. júna 2017 10:00

Milovníkom aktívneho leta a cestovania do zahraničia prinášajú preukazy EURO<26, ISIC a ITIC opäť množstvo zliav.

Potulky Španielskom - Ilustračné foto Foto: Petra PavlíkováBratislava 17. jún (SkolskyServis.sk) - Preukaz ISIC, ITIC a EURO<26 sa oplatí pribaliť do svojej dovolenkovej batožiny pretože okrem domácich zliav čakajú na ich držiteľov aj zľavy v zahraničí.

Pre kohu sú preukazy určené a aké zľavy v zahraničí s preukazmi ich držitelia získajú? Preukaz ISIC je určený študentom denného štúdia, je to jediný celosvetovo uznávaný doklad (vo viac ako 130 krajínách) študenta denného štúdia. Preukaz ITIC je určený pedagogickým pracovníkom, ktorí pôsobia na inštitúciách akreditovaných Ministerstvom školstva. Preukaz EURO<26 je Európskou kartou mládeže (je platný v 38 krajinách Európy) a môže ho vlastniť ktokoľvek (aj neštudent), vekový limit na Slovensku je od 6 do 27 rokov.

Výpočet krajín, kde preukaz platí a kam držitelia preukazov zo Slovenska cez leto cestujú, by bol asi veľmi dlhý. To isté sa dá povedať aj o zľavách. Dôležité je, že zľavy sú zastúpené vo všetkých oblastiach, ktoré mladí ľudia a študenti (rovnako aj učitelia) využívajú: cestovné lístky, ubytovanie v rôznych kategóriách od hostelov až po hotely, kúpaliská, športoviská, požičovne športových potrieb, reštaurácie, rýchle občerstvenia, vstupy do múzeí, miestnych atrakciií atď atď.

Celkovo sa môžu držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 tešiť na viac ako 150 tisíc zliav doma a vo svete.
Informácie o všetkých domácich novinkách a zľavách nájdu držitelia preukazov na svojich stránkach www.isic.sk www.itic.sk www.studentskypreukaz.sk www.euro26.sk.

Informácie o zľavách v zahraničí nájdu tiež na stránkach www.isic.org a www.eyca.org.


Téma TASRPoužívaním stránok SkolskyServis.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac