Detská univerzita KU RK 2018: Čo je veda, to je veda!

Martin Pinkoš, 24. apríla 2018 14:25

Aj tento rok bude prvý prázdninový týždeň Katolícka univerzita v Ružomberku otvorená pre najmenších študentov, ktorým pripravujeme už 11. ročník Detskej univerzity (DU).

Foto: Web podujatia


Ružomberok 24. apríla (SkolskyServis.sk) - Prihlasovanie na DU bude prebiehať 16. mája 2018 od 9.00 hod. (elektronicky) na webovej stránke du.ku.sk. DU sa uskutoční v dňoch 02.07. – 06.07. 2018 a je zameraná na žiakov základných škôl vo veku od 8 do 14 rokov. Organizáciu DU má pod patronátom Pedagogická fakulta – Katedra predškolskej a elementárnej pedagogiky, ale do samotnej realizácie sa aktívne zapojí aj Fakulta zdravotníctva a Filozofická fakulta.

Detská univerzita sa otvorí aj vďaka podpore Katolíckej univerzity, Grantovej agentúry Pedagogickej fakulty Katolíckej univerzity v Ružomberku a ďalším sponzorom: Vydavateľstvo SLOVART, spol. s r.o., Vydavateľstvo IKAR, a.s. a jeho edície Stonožka.sk a Yoli.sk, Vydavateľstvo FACE – Fórum alternatívnej kultúry a vzdelávania a podujatie podporilo aj Internetové kníhkupectvo Martinus.sk.

Téma TASR