CKM SYTS hlási veľký nárast využití kupónov a zliav

Školský servis, 10. októbra 2017 13:26

Úspešná jeseň pre študentov.

Bratislava 10. októbra (SkolskyServis.sk) - Združenie CKM SYTS, vydavateľ preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 na Slovensku pokračuje úspešne v kampani k začiatku školského roka. Držitelia preukazov môžu okrem stálych zliav využiť tiež takmer 60 špeciálnych kupónov. CKM SYTS hlási veľký nárast využití kupónov a zliav.
Združenie CKM SYTS Foto: Združenie CKM SYTS
Už začiatok kampane bo veľmi úspešný, prvý týždeň kampane znamenal medziročný nárast využitých zliav o viac ako 33% (a to bol v minulom roku za rovnaké obdobie nárast takmer 35% oproti predchádzajúcemu roku), tento trend pokračoval celý september. Niektorí stáli partneri zaznamenali nárast využitia kupónov v porovnaní s minulým rokom o viac ako 100%. Noví partneri zatiaľ hodnotia kampaň tiež veľmi úspešne.Výber partnerov a ponuka kupónov trafila do čierneho, jasný zásah. Držitelia preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 počas dva a pol mesiaca môžu ušetriť desiatky eur, kedže kupónové zľavy dosahujú aj 50%.

V tomto roku k už pravidelným partnerom akými sú Panta Rhei, Panta Rhei Creative, Hej.sk, Martinus, ŠEVT, FaxCopy, Curaprox, Terno, House, FAnn parfumérie, McDonald´s, Bepon, Alza, Justplay, Subway, Lara Bags, Ozeta, CKM 2000 Travel, ako aj viaceré divadlá, aquaparky a stravovacie zariadenia pribudli aj noví partneri akými sú Intersport, Kika, CCC, čím sa kupónová ponuka rozšírila o ďalšie oblasti a možnosti úspor.

Kampaň ohraničujú pre študentov a učiteľov symbolické dátumy 1.9. a 17.11., teda začiatok školského roka a Medzinárodný deň študentstva.

Informácie o všetkých kupónoch nájdu držitelia preukazov na svojich stránkach www.isic.sk www.itic.sk www.studentskypreukaz.sk www.euro26.sk, rovnako tu môžu nájsť aj informácie o všetkých stálych zľavách.

Najčítanejšie Školstvo

Téma TASR