Holokaust na Slovensku priblíži študentom prvá doplnková učebnica

7. apríla 2014 13:40
Zdroj: Radovan Stoklasa/TASR

Ďalšie fotogalérie

dnes 15:09

Ako študenti zo SOŠT v Poprade navštívili Turecko
V októbri strávil tím „komeňákov“ z popradskej SOŠT týždeň v tureckom mestečku Torbali, aby plnil ďalšie úlohy v projekte Comenius

sk
dnes 13:27

Čitateľko Najko z druhej triedy- najlepší čitateľ z druhého ročníka v ZŠ Pugačevova v Humennom
Čitateľko Najko z druhej triedy- najlepší čitateľ z druhého ročníka v ZŠ Pugačevova v Humennom

sk
dnes 11:44

Seminár Ľudovít Štúr a mládež 21. storočia v Uhrovci
Seminár Ľudovít Štúr a mládež 21. storočia v Uhrovci

sk
dnes 11:27

Jesenný deň zdravia s Rozmarínkou
Keď na Uršuľu (21.10.) vietor duje, tuhú zimu ohlasuje.” Nie náhodou sa opieram o ľudovú pranostiku. Práve tento deň sa konal 2. jesenný deň zdravia, ktorý zorganizovala Základná škola na Rozmarínovej ulici v Komárne.

sk
dnes 9:49

Druhý ročník vyrezávania tekvíc v Hrušove
Druhý ročník vyrezávania tekvíc v Hrušove

sk
včera 12:23

Evita v Obchodnej akadémii v Prievidzi
„smevškole“ je cyklus ekonomických prednášok v našej škole - Obchodnej akadémii v Prievidzi, ktorý má štvorročnú tradíciu. V rámci cyklu už prednášali viacerí úspešní podnikatelia Slovenska. 23. októbra 2014 prišla medzi študentov podnikateľka, spisovateľka, producentka Eva Urbaníková, známa ako Evita.

sk
28. októbra 14:58

Pasovanie prvákov v Cirkevnej spojenej škole vo Vranove nad Topľou
Pasovanie prvákov v Cirkevnej spojenej škole vo Vranove nad Topľou

sk
28. októbra 14:09

Na Tilgnerke mali hostí z Turecka, Bulharska, Poľska a Chorvátska
Už od minulého školského roku, vďaka triedam 3. A a 3. D a ich pani učiteľkám S. Benčovej a D. Lapšanskej, Spojená škola Tilgnerova v Bratislave pracuje na medzinárodnom projekte s názvom „Friendship of Dances“ (Priateľstvo tancov). Spolupráca prebieha s partnerskými školami z Turecka, Bulharska, Poľska a Chorvátska. Koncom októbra všetkých partnerov privítali v škole ako sa patrí - chlebom a soľou. Postupne im ukázali naše zvyky a tradície, ako aj krásy slovenskej prírody v blízkom okolí Bratislavy, oboznámili ich s našou históriou.

sk
28. októbra 11:28

Walt Bogdanich, trojnásobný držiteľ Pullitzerovej ceny bol hosťom Univerzity Komenského v Bratislave
Sympatický laureát prestížnej novinárskej ceny počas svojej prednášky na Univerzite Komenského v Bratislave 22. októbra 2014

sk
28. októbra 8:35

Imatrikulácie v retroštýle
V Gymnáziu Kráľovnej pokoja v Žiline sa konali imatrikulácie prvákov v retroštýle. Podujatie dostalo názov RETROKULÁCIE.

sk
28. októbra 8:24

Stavba železnice Trate mládeže skončila pred 65 rokmi
Na archívnej snímke z 31. októbra 1949 spustenie dopravy na Trati mládeže v Hronskej Dúbrave. V rámci osláv 30. výročia ČSR konala sa v nedeľu 30. októbra v Údolí radosti na Trati mládeže slávnosť zahájenia dopravy za účasti vlády, Slovenskej národnej rady, Zboru povereníkov, Československého zväzu mládeže a iných významných politických a verejných činiteľov. Na snímke predseda slovenského zväzu mládeže poslanec Sýkora pri dekorovaní hrdinov práce na Trati mládeže. FOTO TASR - Koloman Cích *** Local Caption *** archív archívna snímka fotografie sken scan Trať mládeže stavba železničná trať stavba výstavba železnica železničná doprava otvorenie dokončenie mládež zväzáci Hronská Dúbrava Banská Štiavnica brigáda Údolie radosti Viliam Široký výstava Sbor povereníkov zahájenie dopravy vlak viadukt

sk
27. októbra 18:50

Žilina ožila Jazzom
AMC Trio a Mark Whitfield

sk
27. októbra 14:24

V Martine sa stretli zruční a tvoriví ľudia zo Slovenska i susedných Čiech
V Martine sa stretli zruční a tvoriví ľudia zo Slovenska i susedných Čiech

sk
27. októbra 13:27

Paintballový relax na Cemjate
Posledná októbrová sobota, 25. októbra 2014, sa niesla v športovom duchu a hlavnými účastníkmi boli stretnutí žiaci základných a stredných škôl mesta Prešov. Spoločné stretnutie sa uskutočnilo na Cemjate, kde sme sa tentoraz venovali paintballu.

sk

Téma TASR