Holokaust na Slovensku priblíži študentom prvá doplnková učebnica

7. apríla 2014 13:40
Zdroj: Radovan Stoklasa/TASR

Ďalšie fotogalérie

včera 14:09

Grafity na chodbe Materskej školy na Jilemnického ul. v Spišskej Novej Vsi
V poradí siedmy ročník podujatia Graffity Spiš dnes odštartoval v meste Spišská Nová Ves. Vďake nemu stena prechodovej chodby v Materskej škôlke na Jilemnického ulici v Spišskej Novej Vsi získa úplne novú tvár.

sk
včera 9:51

Dinosaurium v bratislavskej Inchebe
Dinosaurium si za prvý týždeň pozrelo niekoľko tisíc (veľkých i malých) návštevníkov. Výstavu budú môcť učitelia navštíviť 22. septembra zadarmo. Časť jednej z najväčších zbierok pravých kostier a skamenelín dinosaurov na svete si návštevníci môžu pozrieť v bratislavskej Inchebe na výstave Dinosaurium do 6. januára 2015.

sk
17. septembra 14:21

Stretnutie prezidenta Andreja Kisku s mladými úspešnými fyzikmi
Prezident SR Andrej Kiska sa v utorok 16. septembra 2014 v Prezidentskom paláci na Hodžovom námestí v Bratislave stretol s členmi reprezentačného tímu SR, ktorí na medzinárodnom Turnaji mladých fyzikov v anglickom Shrewsbury obsadili druhé miesto

sk
17. septembra 13:18

Výtvarná dielňa na tému Secesia v Nitrianskej galérii
V rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva (12. - 21. september) zorganizovala Nitrianska galéria 17. septembra 2014 tvorivé výtvarné dielne na tému Secesia pre deti prvého stupňa základných škôl.

sk
17. septembra 9:22

Rekonštrukcia internátov Bernolák
Zrekonštruovaná izba na Študentskom domove J. Hronca - Bernolák.

sk
16. septembra 14:35

Otvorenie školského roka na UPJŠ v Košiciach
Slávnostné otvorenie akademického roka 2014/2015 na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) v Košiciach.

sk
14. septembra 21:22

Martinčania mali po prvý raz možnosť ochutnať kvalitné vína z celého sveta
Milovníci kráľovského moku si druhý septembrový piatok prišli na svoje. V metropole Turca sa 12.septembra po prvý raz stretlo viac ako dvadsať someliérov. Všetkých prilákal Martinský festival vína. Someliéri napĺňali poháre do rovnakej výšky

sk
14. septembra 10:44

Vynovené škôlky v Lábe a Lozorne
Dvory škôlok, kde sa denne hrajú deti, sú často v pôvodnom stave spred 20 - 30 rokov. Aj vďaka poskytnutej dotácii z rozpočtu kraja sa tieto dvory stávajú bezpečným miestom ideálnym na hranie.

sk
13. septembra 7:10

Cesta do školy nie je niekedy jednoduchá, deti nusia prekonať veľa prekážok, aby sa dostali ku vzdelaniu
Veľa detí musí prekonávať neuveriteľné a pre naše deti nepredstaviteľné prekážky, aby získali vzdelanie. Tieto fotografie dokazujú, čo všetko musia deti vo svete prekonať, aby sa dostali do školy.

sk
12. septembra 14:42

Výtvarný projekt "Darujem ti tulipán" venovaný nevidiacim a slabozrakým deťom
Desiatky vlastnoručne vymaľovaných a vyzdobených makiet vtáčat vytvorilo štyridsaťpäť žiakov zo základných škôl pre zrakovo aj mentálne postihnuté deti v Bratislave.

sk
11. septembra 14:45

Za župné dotácie zrenovovali škôlky v seneckom okrese
Zrenovované triedy, nové sociálne zariadenia či prístavba pre viac žiakov materských škôl. Na to všetko boli v seneckom okrese použité dotácie Bratislavského samosprávneho kraja v rámci projektu Naša škôlka – náš kraj. Materská škola v obci Blatné

sk
11. septembra 13:37

Projekt OVCE.sk predstavili aj deťom na rómskom sídlisku Luník IX v Košiciach
Predstavenie projektu OVCE.sk deťom na MŠ Hrebendová 5, na rómskom sídlisku Luník IX v Košiciach 11. septembra 2014. Cieľom projektu je naučiť deti bezpečne sa správať na internete. Na snímke fotografovanie detí mobilom.

sk
11. septembra 11:46

Celeste Buckingham má novú chránenkyňu - Veroniku Stýblovú
Celeste Buckingham a Veronika Stýblová

sk
10. septembra 10:24

Piataci zo ZŠ s MŠ Gbely odomkli literárny svet
Piataci zo ZŠ s MŠ Gbely odomkli literárny svet

sk
9. septembra 14:27

VW otvoril v rámci duálneho vzdelávania nové programy pre študentov
Volkswagen Slovakia (VW SK) otvoril v utorok 9. septembra 2014 v Bratislave dva nové dvojročné štúdijné programy v Centre duálneho vzdelávania. Na otvorení sa zúčastnili predseda predstavenstva spoločnosti VW SK Albrecht Reimold a člen predstavenstva pre personálnu oblasť VW SK Eric Reuting, minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Peter Pellegrini, štátny tajomník ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Štefan Chudoba a štátny tajomník ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Branislav Ondruš. Na snímke vpravo predseda predstavenstva spoločnosti VW SK Albrecht Reimold.

sk

Téma TASR